Кредитна карта або кредит готівкою: що краще?

У життєвій ситуації, коли раптово знадобилася чимала сума грошових коштів, людина найчастіше звертається в банк за кредитом, готівкою або активує кредитну карту, яка або у нього була, або він знову ж оформляє її в банку. Отримання грошей в тому і в іншому випадку — мета цих заходів. Це і об’єднує кредит готівкою і кредитну карту. За всіма іншими параметрами карту і кредит потрібно розглядати індивідуально: клієнтові доводиться миритися з тими чи іншими умовами, які пропонують і диктують ці два види позики грошових коштів.

Кредитна карта або кредит готівкою

Кредитні карти і кредит готівку на увазі нецільове кредитування: це означає, що не потрібно звітувати перед банком, куди ви направили гроші, на відміну від цільових кредитів. Так, наприклад, при споживчому кредиті на відпочинок, ремонт, банки, як правило, вимагають звіту, що підтверджує витрачання грошових коштів.

Про кредитні картки

Розглянемо тепер, чому ж різняться нецільові позики, взяті за допомогою кредиту і кредитної карти. З метою здійснення несподіваною великої покупки або разової необхідність готівки, оформляють кредит готівкою. Кредитну карту зручно мати при собі як «запаску» грошових коштів на всякий непередбачений випадок, нею зручно розплачуватися за випадкові повсякденні покупки.

кредитные карты удаленно оформить
Специфіка цих кредитів різна: оформивши кредит готівкою, позичальник зобов’язаний сплачувати щомісячні платежі, не залежно від того, витрачені гроші чи ні; маючи кредитну карту, клієнт банку не платить відсотки до тих пір, поки не почне нею користуватися і знімати з неї гроші. Кредитну карту можна мати роками, але не користуватися нею і відповідно не мати ніяких зобов’язань перед банком. З кредитом готівкою такий фокус не пройде: ти автоматично стаєш боржником банку і зобов’язаним перед кредитором.
Однак потрібно враховувати, що ставки по кредитних картах набагато вище, ніж по кредитах готівкою. Якщо кредит береться одноразово і комісія в деяких банках береться один раз, то обналічівая різні суми по кредитній карті, ви автоматично платите пристойну комісію.
перевага карт
У той же час у кредитних карт є велика перевага, за рахунок якого вони і користуються популярністю: пільговий період. Це такий термін, який дозволяє знімати і витрачати гроші на власний розсуд без будь-якого відсотка за однієї умови: якщо борг повернеться за цей відведений пільговий період.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.